Муніципальна галерея запрошує на виставку харківської художниці
24 лютого 2021 15:04 Культура
Муніципальна галерея запрошує на виставку харківської художниці Виставка робіт української художниці, графіка та книжкового ілюстратора Олени Лісничої «Джерела» відкриється завтра, 25 лютого, в Харківській муніципальній галереї.

Як повідомили організатори, виставка є «проєктом» тривалістю в життя харківської мисткині Олени Лісничої. 

«Близько двох років тому я стала більш пильно розглядати записи, начерки, рядки своїх і чужих віршів, старі фотографії. Все це зберігалося в незліченних блокнотах або просто лежало стопами на полицях в майстерні. Там були крихітні ескізи, з яких потім виходили або не виходили картини. Там були розклади на день, на місяць, на життя, програми «мінімум» та «максимум», - пояснює концепцію виставки художниця.

Працюватиме виставка до 19 березня. 

Екскурсії проводитимуться з дотриманням всіх заходів відповідно до карантинних вимог (використання захисних масок і дотримання соціальної дистанції).

Довідка. Олена Ліснича - український графік, художник-оформлювач, ілюстратор і поетеса. Закінчила Харківське художнє училище і Харківський художньо-промисловий інститут (зараз - Харківська державна академія дизайну і мистецтв). Учасниця художніх конкурсів та виставок як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. Член Національної спілки художників України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини