У Харкові реконструюють Основ'янський сквер
20 лютого 2021 16:39 Інфраструктура
У Харкові реконструюють Основ'янський сквер Сквер, який розташований поруч з Основ'янським (колишнім Комсомольським) озером, очікує комплексний благоустрій.

Про це сьогодні, 20 лютого, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що створення необхідних умов для комфортного відпочинку харків'ян є важливим напрямком роботи міської влади.

«Жителі мікрорайону поставили перед нами завдання зробити комплексний благоустрій так званого Основ'янського скверу. Сьогодні я дав доручення розробити проєкт оновленого скверу, після чого станемо до його реалізації. Це буде дуже гарна локація біля озера. Там з'являться лавки, проведемо освітлення, поставимо дитячий та спортивний майданчики, а також майданчик для вигулу собак. Це все те, про що просили жителі мікрорайону, і незабаром воно обов'язково буде втілено в життя», - сказав Ігор Терехов.

Нагадаємо, за останні роки в місті була проведена реконструкція багатьох улюблених зон відпочинку харків'ян, зокрема парку Горького, саду Шевченка, Саржиного яру, Молодіжного парку, скверу «Стрілка» та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини