Харків'янам перерахують січневі квитанції за тепло
15 лютого 2021 16:17 ЖКГ
Харків'янам перерахують січневі квитанції за тепло Підвищені суми за теплопостачання, які жителі міста Харкова отримують у платіжних квитанціях за січень, будуть перераховані в бік зменшення.

Про це сьогодні, 15 лютого, заявив генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.

За його словами, на виїзних зустрічах секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова з харків'янами чимало людей скаржилося на те, що в платіжках за січень вони отримали до сплати набагато більші суми за тепло, ніж у грудні.

«Він поставив перед нами завдання розібратися, чому в квитанціях за січень, які зараз розсилає «Мегабанк», сума разюче відрізняється від грудневої. Виявилося, що, коли ХТМ робили контрольні знімання на приладах обліку в грудні і січні, був порушений календарний місяць. Вийшло, що за грудень було зазначено менше днів у квитанції, а за січень - більше. У підсумку ми ухвалили рішення, що платіжки будуть виправлені, їх розішлють цього тижня. І там вже буде справедлива сума. Ще раз звертаю увагу, що, як і говорив Ігор Терехов, тарифи на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону підвищуватися не будуть», - зазначив Василь Скопенко.

Також він повідомив, що, якщо харків'яни вже заплатили за тепло за січень і зробили переплату, їхні гроші будуть враховані як передоплата в наступному платежі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини