У Харкові нагородили найкращих вчителів 2021 року
12 лютого 2021 16:53 Освіта
У Харкові нагородили найкращих вчителів 2021 року Церемонія нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Учитель року - 2021» відбулася сьогодні, 12 лютого, в Харківському палаці дитячої та юнацької творчості.

Цього року конкурс проводився в чотирьох номінаціях: «Керівник навчального закладу», «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання».

У міському етапі конкурсу взяли участь 36 педагогів, які в шести випробуваннях продемонстрували свої професійні здібності і новаторські методики навчання. У підсумку, переможцями в номінаціях стали:

- «Керівник навчального закладу» - директор Харківської загальноосвітньої школи №5 Катерина Ткачова та директор Харківської гімназії №23 Ірина Голубнича;
- «Українська мова і література» - учитель Харківської загальноосвітньої школи №3 Діана Поліщук та учитель гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Юлія Янченко;
- «Математика» - учитель Харківської гімназії №46 імені М. В. Ломоносова Інна Золотарьова;
- «Трудове навчання» - учитель Харківської загальноосвітньої школи №157 Тетяна Коваленко.

Ще сім педагогів, які посіли другі та треті місця, стали лауреатами конкурсу.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов вручив переможцям та лауреатам Подяки міського голови та сертифікати на отримання щомісячної премії протягом року в розмірі 10 тис. грн і 3 тис. грн відповідно.

«Дякую вам за дуже нелегку працю і той багаж знань, який ви передаєте нашим дітям. Ми високо цінуємо ваш професіоналізм, терпіння і вміння донести складні речі простою мовою. Освіта міста Харкова - в надійних руках!» - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини