У Шевченківському районі нагородили кращих вчителів
12 лютого 2021 11:19 Освіта
У Шевченківському районі нагородили кращих вчителів Урочистий прийом, присвячений вшануванню переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», відбувся 11 лютого в Адміністрації Шевченківського району.

На заході були присутні керівники навчальних закладів, дипломанти, лауреати і переможці районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінаціях: «Керівник навчального закладу», «Математика», «Українська мова та література» та «Трудове навчання».

У районному етапі конкурсу взяли участь 12 вчителів установ загальної середньої освіти, з яких чотири стали переможцями і чотири - лауреатами.

Голова районної адміністрації Володимир Котковський подякував учителям за невтомну працю та відданість своїй професії, а також вручив талановитим педагогам Почесні грамоти Адміністрації Шевченківського району і пам'ятні подарунки.

Зазначимо, що вчителі загальноосвітніх установ Шевченківського району неодноразово ставали переможцями, лауреатами і дипломантами міського конкурсу «Учитель року», а також обласних і всеукраїнських турів конкурсу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини