Ігор Терехов: Місто вирішить проблему з постачанням електроенергії на ХТЗ
27 січня 2021 18:07 ЖКГ
Ігор Терехов: Місто вирішить проблему з постачанням електроенергії на ХТЗ Комунальне підприємство «Жилкомсервіс» виділить кошти на встановлення лічильників електроенергії в будинках так званого селища «Харвест», для того щоб жителі могли отримувати електроенергію від постачальників безпосередньо.

Відповідне рішення секретар міської ради Ігор Терехов прийняв сьогодні, 27 січня, на робочій зустрічі з керівництвом верстатобудівного заводу «Харвест», «Харківобленерго» і мешканцями будинків, які зараз отримують електроенергію через завод.

Нагадаємо, що у вихідні на трансформаторній підстанції верстатобудівного заводу трапилася аварія, в результаті якої 13 багатоповерхових будинків по вул. Миру, вул. Верстатобудівній та пр. Індустріальному залишилися без електрики. Оскільки підприємство зараз знаходиться в скрутному фінансовому становищі, власними силами ліквідувати ситуацію воно не змогло. На прохання Ігоря Терехова цю аварію усунула приватна компанія «Харківобленерго».

Як пояснив заступник голови Адміністрації Індустріального району Дмитро Жуков, 2003 року, коли ці будинки передавалися в комунальну власність, внутрішньобудинкові електромережі передані не були і залишилися у власності заводу. Через постійні перебої в постачанні електрики жителів 13 будинків хочуть відмовитися від посередницьких послуг «Харвесту» і отримувати електрику безпосередньо від «Харківобленерго». Для передачі електромереж на баланс приватного підприємства потрібно відремонтувати внутрішньобудинкові мережі і встановити електролічильники. На це місто виділить близько 3 млн грн.

«Ситуація, яка сьогодні склалася з цими будинками на ХТЗ в Індустріальній районі, дійсно складна. Я прийняв рішення, що найближчим часом «Жилкомсервіс» проведе тендер і встановить лічильники в квартирах за свій рахунок. Оскільки це будинки комунальної форми власності, ми маємо такі повноваження. Для того, щоб кожна сім'я сьогодні не збирала 8-10 тис грн, самостійно не займалася встановленням лічильників, ми все зробимо централізовано. У цій складній економічній ситуації це дозволить значно заощадити гроші харків'ян», - сказав Ігор Терехов.

Також під час наради було прийнято рішення, що до моменту офіційної передачі внутрішніх мереж верстатобудівного заводу обслуговування як внутрішньобудинкових, так і зовнішніх електричних мереж візьме на себе «Харківобленерго». У разі повторного виникнення аварійної ситуації на мережах підприємство оперативно займеться її ліквідацією.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини