Харків’ян запрошують взяти участь у дитячому фестивалі гендерної рівності
25 січня 2021 11:56 Суспільство
Харків’ян запрошують взяти участь у дитячому фестивалі гендерної рівності Фестиваль для дітей старшого шкільного віку Харкова та Харківської області «Рівність у науці очима дітей» проходитиме з 25 січня по 12 лютого у Центрі гендерної культури.

Захід приурочено до Міжнародного дня дівчат та жінок у науці, який за рішенням ООН щорічно відзначається 11 лютого. 

Як зазначають організатори, основна мета фестивалю -  популяризувати в дитячому, педагогічному і батьківському середовищі рівну участь жінок та дівчат у науці, а також сприяти усвідомленню впливу гендерних стереотипів на суспільство.

В рамках фестивалю для учнівства старших класів проведуть низку тематичних заходів переважно в онлайн-форматі. Офлайн-заходи проходитимуть із дотримання всіх карантин вимог.

Серед основних заходів фестивалю: 

- відкриті онлайн-уроки «Гендерні стереотипи в освіті та науці» (конкурс тематичних дитячих відеороликів);
- онлайн-презентації тематичних куточків «Рівність у науці» в мережі гендерних центрів освіти на базі навчальних закладів міста;
- відкриті онлайн-уроки «Невидимі сторінки жіночої науки»: онлайн-лекція про роль жінок в науці, конкурс відеозаписів до 3 хв «Перевтілення в образ відомої науковиці» (5 фактів про науковицю);
- онлайн-вікторини «Жінки в науці» (три тури).

Крім того, протягом фестивалю заплановано проведення майстер-класів зі створення портретів «Відомі науковиці очима дітей», тематичні інтерактиви та екскурсії Музеєм жіночої та гендерної історії. Батькам старшокласників також пропонують долучитися до фестивалю, взявши участь у флешмобі. Для цього на сторінках у соціальних мережах потрібно розмістити світлину з дописом #Моя_донька_в_науці.

За додатковою інформацією стосовно деталей та реєстрації до участі у фестивалі слід звертатися за тел: 050-608-66-64 

Зазначимо, що фестиваль проводиться за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради і Департаменту науки та освіти Харківської ОДА. Діяльність здійснюється в рамках проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини