Стан більшості постраждалих під час пожежі - задовільний
22 січня 2021 14:43 Суспільство
Стан більшості постраждалих під час пожежі - задовільний Стан чотирьох з п'яти осіб, які постраждали напередодні під час пожежі в так званому «будинку для літніх людей» по вул. Нижній Гіївській, 150-б, задовільний.

Про це сьогодні, 22 січня, повідомив головний лікар Міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 Дмитро Черепов.

За його словами, четверо постраждалих знаходяться на лікуванні у відділенні паліативної допомоги. Троє з них були доправлені до хоспісу ще вчора, а одного постраждалого, який отруївся чадним газом, після лікування в іншій лікарні вранці також перевели до паліативного відділення 17-тої лікарні.

«Сьогодні нас відвідав Президент України Володимир Зеленський, секретар міської ради Ігор Терехов, керівництво області. Ми ухвалили рішення, що всі пацієнти залишаються в хоспісі. Вільні місця у нас є. Життю всіх постраждалих нічого не загрожує, їхній стан задовільний. Медична допомога їм надається в повному обсязі, адже фактично вони утримувалися в приватному хоспісі, а тепер перебувають у хоспісі комунальної форми власності. Тому весь необхідний у їхньому стані догляд вони отримують. Ми знайшли їхніх родичів, і контакт повністю налагоджений», - розповів Дмитро Черепов.

За його словами, двоє постраждалих - жителі Харкова, один - з Харківської області та ще один - з Донецької.

П'ятий постраждалий під час пожежі зараз знаходиться на лікуванні в опіковому центрі лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. О. І. Мещанінова. У нього діагностовано близько 20% опіків тіла, його стан - стабільно тяжкий.

Нагадаємо, 21 січня в приватному будинку для літніх людей на вул. Нижній Гіївській, 150-б сталася пожежа, в результаті якої 15 людей загинули, п'ятеро - постраждали.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини