Харківські локації перемогли в туристичному конкурсі «SafeTravels»
11 січня 2021 14:29 Міжнародне співробітництво
Харківські локації перемогли в туристичному конкурсі «SafeTravels» Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу «SafeTravels Contest 2020», в якому брали участь туристичні об'єкти: готелі, туроператори, аеропорти, туристичні атракції та ін.

Як повідомили сьогодні, 11 січня, в Департаменті міжнародного співробітництва, перемога в конкурсі надає бізнесу можливість використання спеціально розробленого знака «SafeTravels», за допомогою якого туристи можуть ідентифікувати безпечні локації, пам'ятки і компанії по всьому світу як такі, що відповідають світовим протоколам охорони здоров'я та гігієни.

За результатами конкурсу, який пройшов у грудні 2020 року, харківські підприємства туристичної галузі стали переможцями в наступних категоріях: готелі та місця розміщення - «Hotel & SPA NEMO with dolphins», ТОВ «Харків Палас»; туристичні атракції - Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького, арт-завод «Механіка. Інша Земля»; аеропорти - Міжнародний аеропорт «Харків».

Як зазначили в департаменті, наявність спеціального знака «SafeTravels» у цих об'єктів свідчить про те, що вони адаптовані і готові працювати під час пандемії COVID-19, а харків'яни і гості міста Харкова можуть почуватися там у безпеці.

Довідка. Конкурс «SafeTravels Contest 2020» був ініційований Національною туристичною організацією України з метою сприяння реалізації Глобальної ініціативи Всесвітньої ради з подорожей і туризму «SafeTravels» і зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму країни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини