Ігор Терехов: Ми виведемо «Харківські тепломережі» на новий рівень
05 січня 2021 18:20 ЖКГ
Ігор Терехов: Ми виведемо «Харківські тепломережі» на новий рівень Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» має стати рентабельним.

Про це сьогодні, 5 січня, під час брифінгу заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, завдання міської влади - вивести комунальне підприємство «Харківські тепломережі» на новий рівень.

Ігор Терехов нагадав, що сьогодні своїм розпорядженням він звільнив Сергія Андрєєва з посади генерального директора «Харківських теплових мереж» через незадовільну роботу підприємства.

«Той запуск тепла, який був здійснений в місті, коли я разом з головами адміністрацій і з підлеглими Андрєєва зокрема цілодобово займався запуском тепла, мене не влаштовує. Те, що сьогодні у нас частина будинків постійно знаходяться в аварійних ситуація, немає гарячої води, часом не надходить тепло, і ми в ручному режимі все це усуваємо, мене не влаштовує. Мене не влаштовує та кількість аварійних незакритих розриттів, яке сьогодні є в Харкові. З усіх цих питань мене не влаштувала робота пана Андрєєва, тому він був звільнений», - сказав Ігор Терехов.

Ігор Терехов зазначив, що для виведення підприємства з кризи потрібна команда хороших кризових менеджерів, яка вже формується.

«Я усвідомлюю, що ми це робимо під час опалювального сезону. Я розумію ризики, тому ми візьмемо тільки професіоналів. Технічна частина, яка сьогодні керує цим підприємством в області подачі тепла і гарячої води, залишається. Там нормальні співробітники, з якими ми пройшли не один запуск тепла», - зазначив Ігор Терехов.

Також він повідомив, що в цьому році робота із заміни магістральних мереж в місті триватиме, що допоможе забезпечити безперебійне постачання гарячої води та тепла в будинках городян. Крім того, він звернув увагу на швидкість усунення аварійних ситуацій.

«Я розумію, що аварійні ситуації були, є і будуть, але реакція на них повинна бути блискавичною. Я не потерплю, щоб люди не могли додзвонитися до аварійки протягом 3,5 години. Людина повинна зателефонувати в аварійну службу, і аварійна бригада повинна приїхати протягом максимум півгодини», - підкреслив Ігор Терехов.

Він також повідомив, що однією з його головних вимог до нового менеджменту є збалансування і реструктуризація боргів «Харківських тепломереж».

«Нові кризові менеджери виведуть підприємство на нормальний рівень рентабельності. Ми почнемо платити нормальні заробітні плати. Весь час ми надавали цьому підприємству фінансову підтримку. Я називаю це чорною дірою: ось скільки туди не дай, воно кане в небуття. Такого більше не буде. За кожну копієчку буде звіт. Ми будемо повністю подавати гарячу воду і тепло в будинки харків'ян, скоротимо кількість розриттів», - зазначив Ігор Терехов.

Також він додав, що свою роботу новий менеджмент почне з проведення аудиторської перевірки. Аудит буде проведений і на інших комунальних підприємствах міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини