У КП «Харківські тепломережі» зміниться керівництво
05 січня 2021 13:35 ЖКГ
У КП «Харківські тепломережі» зміниться керівництво Генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв звільнений з займаної посади.

Про це секретар міської ради Ігор Терехов повідомив сьогодні, 5 січня, на робочій нараді з питань житлово-комунального господарства, в якій взяли участь керівники комунальних підприємств, представники профільних департаментів, голови районних адміністрацій.

«Я прийняв рішення про звільнення Андрєєва з посади директора «Харківських теплових мереж». Мені набридла та ситуація, яка склалася в «Харківських теплових мережах» - по розриттям, по забезпеченню теплом і гарячою водою будинків. Все, ігри закінчилися. Підготуйте технічну частину. Сьогодні призначу виконуючим обов'язки, підпишу розпорядження. У вас буде нове керівництво», - заявив Ігор Терехов.

Як зазначив після наради секретар міської ради, підприємство під керівництвом Сергія Андрєєва не показало позитивних результатів, початок опалювального сезону завжди проходив з проблемами.

«За роки роботи Сергія Андрєєва підприємство не показало позитивних результатів. Кожен запуск опалювального сезону був дуже важким, і нам разом з головами адміністрацій доводилося працювати цілодобово, щоб запустити тепло в будинки городян. Постійні проблеми з гарячою водою, теплопостачанням, величезна кількість розриттів, які сьогодні не прикрашають наше місто, це все - результат діяльності «Харківських теплових мереж». Вважаю, що людина не виправдала нашої довіри, тому і була звільнена мною із займаної посади», - повідомив Ігор Терехов.

Також він зазначив, що на посаду директора підприємства в першу чергу виберуть хорошого кризового менеджера, оскільки ситуація з тепловими мережами в місті склалася непроста.

«Я розумію, що, по-перше, важливо зберегти колектив і забезпечити його нормальними заробітними платами; по-друге, потрібно забезпечити безперебійне постачання гарячої води і безперебійне опалення в будинках городян. Зараз я розглядаю дві кандидатури на цю посаду і найбільш оптимальну призначу до кінця дня», - повідомив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини