Церемонія прощання з Геннадієм Кернесом триватиме чотири години
21 грудня 2020 15:16 Суспільство
Церемонія прощання з Геннадієм Кернесом триватиме чотири години Похорон Харківського міського голови Геннадія Кернеса і церемонія прощання з ним відбудуться в середу, 23 грудня.

Про це сьогодні, 21 грудня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, тіло мера привезуть на літаку з Берліна до Харкова сьогодні, орієнтовно о 19:00. Рано-вранці в середу пройде відспівування в Благовіщенському соборі, а церемонія прощання запланована з 9:00 до 13:00 у фойє Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка. Після цього Геннадій Кернес буде похований на кладовищі №2.

«Геннадій Адольфович - це людина-легенда, він користувався великим авторитетом. Тому ми очікуємо на приїзд багатьох мерів з інших українських міст. Також чекаємо багатьох харків'ян, які захочуть попрощатися з Геннадієм Адольфовичем. У зв'язку з цим будуть вжиті заходи безпеки - масковий режим, а також проситимемо людей дотримуватися соціальної дистанції. Щоб не було великого скупчення людей, ми і розтягнули церемонію прощання на чотири години. Допомагатимуть волонтери, а поліція стежитиме за порядком. До речі, всупереч чуткам, будь-хто може прийти, стати в живу чергу і попрощатися з Геннадієм Адольфовичем. Жодних перепусток не буде!» - зазначив Ігор Терехов.

Також секретар міськради спростував інформацію з соціальних мереж, що працівників комунальних підприємств та бюджетних установ нібито змушують прийти на церемонію прощання.

«Жоден з наших керівників не міг такого зробити. Та й не потрібно нікого просити, люди самі прийдуть, тому що поважали Геннадія Кернеса!» - підкреслив Ігор Терехов.

Він також попросив городян взяти до уваги, що через траурні заходи деякі вулиці будуть частково перекриті, зокрема, вул. Сумська, вул. Пушкінська и др.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини