Ігор Терехов: У Харкові зміняться пріоритети в сфері ЖКГ
15 грудня 2020 18:40 ЖКГ
Ігор Терехов: У Харкові зміняться пріоритети в сфері ЖКГ Житлово-комунальне господарство міста Харкова буде реформоване.

Про це сьогодні, 15 грудня, заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, коментуючи роботу міських комунальних служб над усуненням наслідків ожеледі.

«Незважаючи на те, що наші комунальні служби працюють фактично в цілодобовому режимі, я не задоволений тією ситуацією, яка сьогодні є в місті. Так, складні погодні умови, так, люди працюють з величезною самовіддачею, але, я вважаю, що сьогодні назріло питання реформування житлово-комунального господарства. Ми повинні дати городянам абсолютно нову, якісну послугу, щоб у подібних ситуаціях наші служби були максимально націлені на те, щоб зробити нормальним рух на дорогах, щоб люди не падали на слизьких тротуарах, і щоб оперативно чистилися доріжки навколо житлових будинків, сходинки, проходи до шкіл, лікарень. Ми повинні надати людям більш якісні послуги. Ми вже запустили цей процес і працюємо, чітко розуміючи, який результат хочемо отримати», - зазначив Ігор Терехов.

Він нагадав, що на сесії Харківської міської ради був створений об'єднаний Департамент житлово-комунального господарства, що, в підсумку, допоможе ефективно реформувати галузь.

Також Ігор Терехов зазначив, що боротьба з ожеледдю продовжиться, і що місто вже готується до снігопадів.

«Сьогодні є проблеми на внутрішньоквартальних дорогах, і я дав доручення обробляти їх сольовою сумішшю, щоб забезпечити проїзд приватного транспорту, а також стабільний вивіз сміття. Синоптики обіцяють нам снігопади, і ми до них теж готуємося. Піщано-сольова суміш, реагенти, техніка - все це у нас є», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини