Харківська міськрада і посольство Казахстану підписали меморандум про співпрацю
11 грудня 2020 20:25 Міжнародне співробітництво
Харківська міськрада і посольство Казахстану підписали меморандум про співпрацю Урочистий прийом, присвячений Дню незалежності Казахстану, відбувся сьогодні, 11 грудня, в офісі Харківського дипломатичного клубу.

У рамках заходу був підписаний Меморандум про співпрацю між Харківською міською радою та Посольством Республіки Казахстан в Україні. Підписи під документом поставили перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Дархан Калетаєв.

Сторони домовилися сприяти розширенню довгострокового співробітництва в галузі торгівлі, підприємницької діяльності, туризму, науки і технологій, сприяти участі підприємств міст у ярмарках, виставках і конференціях, обмінюватися офіційними делегаціями тощо.

Крім того, Харків і казахські міста співпрацюватимуть в області міського управління і планування, здійснюватимуть обмін досвідом та інформацією з цих питань, працюватимуть над реалізацією спільних проєктів.

«Сподіваюся, що братні зв'язки між нашими народами будуть і далі зміцнюватися. Я вважаю Україну однією з найбільш близьких нам країн. Сподіваюся, сьогоднішні зустрічі, конференції стануть початком міцних взаємин, великих економічних досягнень», - сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Казахстану в Україні Дархан Калетаєв.

«Упевнений, що ваш візит відкриває для нас подальші спільні можливості. Між Україною і Казахстаном з перших років незалежності підписаний Договір про дружбу і співробітництво, який успішно реалізується. А оскільки Харків має великий економічний, науковий, культурний і спортивний потенціал, підписаний меморандум дасть нам можливість ще активніше співпрацювати в цих напрямках», - зазначив Олександр Новак.

Підбиваючи підсумки зустрічі, президент Харківського дипломатичного клубу, Почесний консул Казахстану в Харкові Емін Наджафлі запросив усіх представників дипкорпусу, які працюють у Харкові, приєднуватися до цих ініціатив.

«Харківський дипломатичний клуб став потужною платформою для міжнародного співробітництва в галузі економіки та гуманітарних напрямків. Ми вітаємо будь-які ініціативи, спрямовані на співпрацю між країнами», - підкреслив Емін Наджафлі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини