Ігор Терехов: Оголошуємо наркоманії в Харкові жорстку війну
02 грудня 2020 15:38 Місто
Ігор Терехов: Оголошуємо наркоманії в Харкові жорстку війну У Харкові була припинена діяльність великого злочинного угруповання, яке розповсюджувало наркотики в Харківській, Київській та Сумській областях шляхом розміщення «закладок».

Про це сьогодні, 2 грудня, в пресцентрі Харківської міської ради повідомив начальник управління протидії кіберзлочинності в Харківській області Валерій Береза.

За його словами, злочинна організація була ліквідована завдяки даним, отриманим за допомогою єдиної системи відеоспостереження міста Харкова. За допомогою відеозаписів правоохоронці встановили місцезнаходження кількох фігурантів цієї справи. Були проведені обшуки, під час яких поліція вилучила наркотичні засоби більш ніж на 4 млн грн. Обсяги продажу наркотиків щомісяця становили від 5 до 10 кг вартістю від 5 до 10 млн грн відповідно. Під час спецоперації було затримано дев'ять членів злочинної організації, яка існувала з 2016 року.

Як зазначив під час пресконференції перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, проти розповсюдження наркотичних засобів у Харкові давно вже ведеться запекла війна.

«Протидія цьому явищу є однією з пріоритетних цілей міської влади. Від наркоманії страждають вже й діти, тому ми ніяк не можемо залишитися осторонь. Разом із органами правопорядку ми навалимося на цю проблему і переможемо це зло. Ми даємо старт жорстокій війні з наркоманією і розповсюдженням наркотиків. До цього будуть залучені наші комунальні служби, наші відеокамери, весь наш ресурс і, звичайно ж, Національна поліція», - підкреслив Ігор Терехов.

Перший віце-мер нагадав, що комунальні підприємства встановили близько двох тисяч відеокамер на вулицях і площах, біля шкіл і дитячих садків, на перехрестях доріг і зупинках міста. Передбачається, що в Харкові буде створена комплексна система відеоспостереження, яка забезпечить для правоохоронців «єдине вікно» доступу до усіх комунальних камер. Але і зараз поліція вже активно використовує наявні відеокамери для розкриття злочинів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини