У метро продовжують встановлювати турнікети для оплати проїзду банківською картою
01 грудня 2020 09:43 Інфраструктура
У метро продовжують встановлювати турнікети для оплати проїзду банківською картою Турнікети для безконтактної оплати проїзду у Харківському метрополітені запрацюють завтра, 2 грудня, на станціях метро «Олексіївська», «Перемога» та «Ботанічний сад».

Як повідомили у Департаменті цифрової трансформації, апарати для оплати проїзду банківською картою будуть встановлені у вестибюлях №1 і 2 на станціях метро «Олексіївська» та «Перемога», а також у вестибюлі №1 на станції «Ботанічний сад».

Зазначимо, що система оплати проїзду у Харківському метрополітені банківськими картами почала працювати у вересні. Турнікети для безконтактної оплати проїзду вже є на станціях метро «Держпром», «Метробудівників», «Архітектора Бекетова», «23 Серпня», «Ботанічний сад», «Університет», «Спортивна», «Завод імені Малишева», «Захисників України», «Академіка Барабашова», «Проспект Гагаріна» та «Пушкінська». Протягом чотирьох місяців планується встановити такі апарати на всіх станціях.

Нагадаємо, що оплата проїзду банківськими картами впроваджена у рамках розширення системи «E-ticket». Проєкт реалізується Харківською міською радою спільно з компанією «VISA», компанією-інвестором «Платіжний центр» та АТ «Ощадбанк», який обслуговує банківські транзакції. При цьому кошти з міського бюджету не виділялися.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини