Агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості Харкова
27 листопада 2020 11:07 Економіка
Агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості Харкова Національне рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило кредитний рейтинг міста Харкова на рівні uaА+ з прогнозом «у розвитку» та рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invАА.

Як повідомили у Департаменті економіки та комунального майна, такі рівні рейтингів відображають відмінну інвестиційну привабливість та високу спроможність міста розраховуватися за своїми зобов'язаннями. Прогноз «у розвитку» вказує на високу вірогідність зміни кредитного рейтингу протягом року. На даний час такий прогноз застосовується до всіх суб’єктів рейтингування. Він обумовлений посиленням невизначеності щодо дії органів влади і господарюючих суб’єктів у разі загострення епідеміологічної ситуації в Україні та світі.

На думку рейтингового агентства «IBI-Rating», Харків має потужний промисловий комплекс, що характеризується значною питомою вагою високотехнологічних та інноваційних підприємств, продукція яких реалізується, зокрема, на експорт. Також місто має суттєвий обсяг експорту послуг. Так, сальдо зовнішньоекономічної діяльності з торгівлі послугами у Харкова (в розрахунку на 1 особу) за 6 міс. 2020 року склало 104,8 дол. США (проти 71,99 дол США по країні в цілому). Також перевищують показники по країні темпи будівництва в місті житла.

За інформацією рейтингового агентства, в  Харкові локалізовані ключові органи державної влади регіону. Місто є великим транспортним вузлом, через який проходить низка транспортних потоків загальнодержавного значення, що підвищує його роль в масштабах України. Крім того, перевагами Харкова є наявність якісної промислової та торговельної інфраструктури, що сприяє розвитку бізнесу. Місцева влада проводить активну роботу в напрямку підтримки підприємництва, створення позитивного іміджу міста та реалізації інвестиційних проєктів, спрямованих на його розвиток.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини