55 закладів освіти Харкова отримали сертифікати Міжнародної академії миру
24 листопада 2020 11:21 Освіта
55 закладів освіти Харкова отримали сертифікати Міжнародної академії миру Таку нагороду заклади освіти міста отримали за проведення планових миротворчих заходів в рамках проєкту «Школи миру-2020», підсумки якого були підбиті в рамках онлайн-зльоту юних миротворців та волонтерів «З миром у серці».

Онлайн-зліт юних миротворців та волонтерів Харківської міської організації учнівського самоврядування відбувся на базі спеціалізованої школи №119 і був присвячений Міжнародному дню прав дитини. 

Захід проводився міжнародною мовою спілкування – англійською. До участі у зльоті приєдналися англомовні представники миротворчих загонів всіх районів міста та закладів міської мережі. Крім того, учасниками зльоту вперше стали представники Норвегії, Франції, Бельгії, Австрії, Індії, Португалії, Тайланду та Аргентини.

Під час заходу юні миротворці розповіли про роботу, яку вони проводили протягом року. Так, учні Індустріального та Шевченківського району представили такі миротворчі проєкти, як «З миром у серці», «Подорож заради миру» (школа №119), «Діти об’єднують планету в месенджерах» (школа №157), «Квітковий оберіг миру» (№117) та «Марка миру» (гімназія №163). Крім того, учні гімназії № 39 представили черговий випуск газети юних миротворців  Харкова «Голос миру», а учні Харківського університетського ліцею презентували підсумки дослідження за темою «Права дитини очима старшокласників». 

Також в рамках онлайн-зльоту учнів Індустріального району (школи №15, 75, 118, 157) нагородили спеціальними призами за перемогу в пілотному конкурсі ескізів поштових марок, присвяченому 75-річчю заснування ООН.

Зазначимо, що захід відбувся за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради, управління освіти Адміністрації Індустріального району, Харківської обласної громадської організації миротворців ООН та учасників міжнародних операцій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини