Харків'ян запрошують на Сімейний форум
19 листопада 2020 12:47 Суспільство
Харків'ян запрошують на Сімейний форум Третій Харківський сімейний форум відбудеться з 23 по 27 листопада в онлайн-форматі.

За словами організаторів, сучасні цифрові технології дозволять не лише подолати карантинні незручності, викликані пандемією COVID 19, а й допоможуть значно розширити аудиторію заходу. 

Мета форуму -  допомогти харків’янам у створенні сімейної гармонії, поділитися корисними порадами з виховання дітей, а також навчити їх долати сімейні конфлікти, піклуватися про здоров'я та будувати міцну і щасливу родину. 

Форум працюватиме онлайн протягом п'яти днів. Щовечора з 19:00 до 20:30 на сторінці у «Facebook» та YouTube-каналі «Харківський сімейний форум» у прямому ефірі транслюватимуться виступи фахівців. Також спікери будуть відповідати на питанні, які глядачі зможуть поставити їм під час прямого включення. 

Програма форуму:

- 23 листопада – «Коли, як і навіщо говорити з дітьми про «дорослі стосунки», спікер Ольга Руднєва, директорка фонду Олени Пінчук;
- 24 листопада – «Самооцінка як базова потреба при побудові взаємовідносин в сім’ї», спікер Світлана Ісаєнко, кандидат медичних наук, психотерапевт, лікар-психіатр;
- 25 листопада – «Чому хворіють діти – міфи про імунітет», Андрій Пєньков, кандидат медичних наук, лікар-педіатр;
- 26 листопада – «Виховання дітей без покарань та крику. Це реально?», Вікторія Базна, практичний психолог, корекційний педагог;
- 27 листопада – «Сім’я на карантині: Як створити погоду в домі», Катерина Мезіна, кандидат психологічних наук, практичний психолог.

Зазначимо, що сімейні форуми в місті проводяться з 2018 року. Організатор заходу - Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. 
Друкувати
Останні новини