У Київському районі ремонтують мережу водовідведення
29 жовтня 2020 15:17 ЖКГ
У Київському районі ремонтують мережу водовідведення Аварійно-відновлювальні роботи проводяться за адресою вул. Тахіатаська, 9.

Як повідомив заступник директора комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Ігор Вороненко, на цій ділянці ремонтують трубопровід діаметром 200 мм глибиною залягання 6 м. Ця мережа була введена в експлуатацію ще в 1961 році. Вона відводить стоки від довколишніх будинків і об'єктів соціальної інфраструктури.

«Через глибину залягання мережі і водонасичених грунтів ремонт проходить в ускладнених умовах. Відповідно ускладнюються методи проведення робіт і тривалість їх виконання. Кожен день на об'єкті задіяно 7-8 одиниць техніки і 2-3 аварійні бригади. Ремонт планується завершити через два-три тижні. На час проведення робіт водопостачання не відключають», - повідомив Ігор Вороненко.

За словами начальника дільниці з ремонту мереж каналізації комплексу «Харківводовідведення» В'ячеслава Язикова, техніка не дістає на глибину 6 м, тому доводиться виконувати багато робіт вручну. Для безпечного проведення робіт комунальники використовують метало-дерев'яне кріплення з облаштуванням і встановленням водозниження.

Також Ігор Вороненко зазначив, що для попередження аварій на підприємстві щорічно виконують перекладку і санацію великої кількості каналізаційних мереж. Так, минулого року було перекладено 2,8 км мереж, цього року вже замінили 3 км, і роботи тривають. Крім того, прочистили 709 км мереж і відремонтували 602 колодязі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини