Харків отримав статус кандидата на здобуття звання «Громада, дружня до дітей і молоді»
23 жовтня 2020 16:25 Місто
Харків отримав статус кандидата на здобуття звання «Громада, дружня до дітей і молоді» Передача сертифіката кандидата в учасники ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей і молоді» відбулася сьогодні, 23 жовтня, в Харківській міській раді.

Вручення відбулося в рамках нагородження переможців і лауреатів конкурсу «Молода людина року 2020». Координатор ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей і молоді» у Харкові Аліна Шеноголець урочисто передала першому заступнику міського голови Ігорю Терехову сертифікат, що підтверджує прихильність і активну участь міста Харкова в просуванні прав дітей і молоді. В рамках цього визнання Харків  отримав право використовувати логотип ініціативи ЮНІСЕФ.

Як повідомили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, цей статус Харків може використовувати як у внутрішній комунікації, так і для комунікації з муніципалітетами інших країн.

«Участь територіальної громади в ініціативі відкриває нові можливості і задає світові стандарти відповідальності для створення комфортних умов проживання та самореалізації дітей та молоді», - зазначили у департаменті.

Нагадаємо, в серпні на сесії Харківської міської ради були затверджені План дій щодо реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей і молоді» та План моніторингу та оцінки реалізації цієї ініціативи на 2020-2022 рр. За результатами виконання цього етапу Харків отримав від ЮНІСЕФ статус кандидата на здобуття звання «Громада, дружня до дітей і молоді».

Довідка. Ініціатива «Громада, дружня до дітей і молоді» - глобальний рух, що об'єднує місцеву владу, громадянське суспільство і бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямках розвитку добробуту дітей і молоді. З моменту створення в 1996 році до програми приєдналися більше 3 тис. муніципальних округів в 38 країнах, і сьогодні вона охоплює понад 30 млн дітей.

8 липня 2019 року в рамках цієї програми Харківська міськрада підписала Меморандум про взаємодію з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини