У місті запустили безкоштовний сервіс для підприємців
23 жовтня 2020 12:24 Суспільство
У місті запустили безкоштовний сервіс для підприємців Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку разом з Молодіжною радою при Харківському міському голові запустив безкоштовний міський сервіс для підприємців «To be».

Як повідомили в КУ «Офіс реформ Харкова», до сервісу входять чат-бот і менторська допомога в форматі онлайн-консультацій.

«Завдяки цьому сервісу люди, які ведуть бізнес і щодня стикаються з безліччю питань і проблем, зможуть звертатися по допомогу і отримувати її досить швидко, а головне - безкоштовно», - зазначили в Офісі реформ.

На сайті «To be» можна вибрати ментора в одному з таких напрямків: менеджмент, маркетинг, торгівля і фінанси. Записавшись заздалегідь на 30-хвилинну консультацію, підприємець отримає кваліфіковану допомогу в «Zoom», «Skype» або іншому зручному сервісі. На сайті також планують розмістити базу статей експертів з різних сфер.

Крім того, в «Telegram» буде працювати «To be bot». Мета чат-бота - допомогти малому бізнесу швидко отримувати необхідну юридичну інформацію в структурованому вигляді. В майбутньому за допомогою цього сервісу підприємці зможуть задавати більш глибокі питання фахівцям з профільних служб міста.

Отримати консультацію можна за посиланням. 

Знайти відповіді на юридичні питання можна за допомогою чат-бота.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини