У Харкові реконструювали 101 шкільний стадіон
20 жовтня 2020 22:32 Місто
У Харкові реконструювали 101 шкільний стадіон За час дії програми реконструкції шкільних стадіонів, ініційованої міським головою Геннадієм Кернесом у 2011 році, нові спортивні комплекси з'явилися в 101-й школі.

Про це сьогодні, 20 жовтня, в ефірі програми «Харьковские известия» повідомив заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

За його словами, в 2020 році було реконструйовано 13 шкільних стадіонів.

«До кожної школи у нас індивідуальний підхід. Дивимося, яка там територія, що поміститься. Як правило, це міні-футбольне поле, волейбольний, баскетбольний та гімнастичний майданчики, столи для настільного теніса, бігові доріжки. Наступного року плануємо реконструювати 10-15 стадіонів. Це залежатиме від ситуації з пандемією, викликаною коронавірусом, і, як наслідок, від бюджету. Але коли карантин закінчиться, то зможемо і по 20 стадіонів на рік будувати», - зазначив Костянтин Лобойченко.

Подібна програма реалізується і в дитячих садках. За словами віце-мера, позаминулого року було побудовано кілька невеликих стадіонів з маленькими воротами, баскетбольними кільцями, щоб діти з раннього віку долучалися до спортивних активностей. На даний момент у місті функціонує 15 таких стадіонів.

Також Костянтин Лобойченко повідомив, що за останні кілька років у дворах житлових будинків, біля клубів за місцем проживання було встановлено 437 спортивних майданчиків.

Крім того, в Харкові активно розвивається інфраструктура для вуличних культур, наприклад, для скейтерів, ролерів, екстремальних велосипедистів тощо.

«Ці рухи об'єдналися в одну команду - «Street culture». Щороку ми фінансуємо їхні заходи і почали будувати відповідну інфраструктуру. У Молодіжному парку побудували перший урбан-парк, потім - на Холодній Горі. А нещодавно на бул. Юр'єва відкрився найбільший в Україні урбан-парк з семи локацій. Він уже дуже популярний серед молоді», - розповів Костянтин Лобойченко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини