У місті відкрився перший в Україні муніципальний стартап-центр
09 жовтня 2020 16:15 Суспільство
У місті відкрився перший в Україні муніципальний стартап-центр Офіційне відкриття Муніципального стартап-центру «Startup Kharkiv» відбулося сьогодні, 9 жовтня, на вул. Кузнечній, 1.

У відкритті центру взяли участь пів фіналісти та фіналісти першої інтенсивної навчальної програми для молодих стартапів «ReBOOTcamp», а також експерти із організацій, фондів, асоціацій, що підтримують стартап-рух в Україні.

«При підготовці стартап-центру ми з командою наполегливо консультувалися з міжнародними колегами, у яких такий досвід уже був. Сьогодні ми перетворили задум у результат. Саме на тому етапі, коли стартап ще не дуже цікавий інвесторам і великому бізнесу, він може отримати підтримку в нашому центрі», — зазначила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Вікторія Грецька-Миргородська.

В рамках заходу під назвою «Startup Demo Day» за  участю галузевих експертів відбулися дискусійні панелі, а засновники стартапів поділилися своїми історіями та кейсами. Серед запрошених спікерів – представники «Ukrainian Startup Fund», «IT Association of Vinnytsia», «Radar Tech», «Agroport Ukraine», «Kharkiv Airport» та ін.

«Півтора року тому ми зустрічалися з багатьма експертами, присутніми сьогодні тут, коли місто тільки озвучувало свої плани. А сьогодні реальні кроки зі створення стартап-ком'юніті, про яке так довго говорять, вже зроблені, і є можливість їх оцінити», - зазначив модератор першої дискусійної панелі Дмитро Титаренко.

«Startup Demo Day» ще триває. На 17:00 заплановано презентацію стартапів фіналістів учбової пограми «ReBOOTcamp». 

Долучитися до заходу можна онлайн на офіційній сторінці центру у фейсбук.

Нагадаємо, 12 вересня було запущено інтенсивну навчальну програму для стартапів «ReBOOTcamp». Вона отрнимала понад 70 заявок на участь та залучила регіональних, українських та міжнародних менторів.

Ідея створення муніципального стартап-центру реалізована за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини