У Харкові пройшов дводенний міжнародний марафон
05 жовтня 2020 09:37 Спорт
У Харкові пройшов дводенний міжнародний марафон VІІ Харківський міжнародний марафон пройшов 3-4 жовтня в Харкові.

За два дні учасники подолали дистанції 42.195 км, 21.097 км, 10 км, 4.2 км та 1.6 км (family run).

Незважаючи на пандемію і нестабільну ситуацію з можливістю подорожувати, марафон все ж зберіг за собою звання міжнародного. Серед 435 учасників, які долали марафонську дистанцію, був один спортсмен з Великої Британії і один з Росії. Всі інші учасники - українці з різних регіонів країни.

У напівмарафонській дистанції на 21.097 км взяли участь 749 бігунів. Усі зареєстровані учасники - спортсмени з різних міст України.

На марафонській дистанції першим фінішував харків'янин Дмитро Пожевілов з результатом 2:29:41. Друге місце посів також харків'янин Андрій Олійник з результатом 2:34:43, третє - Сергій Година з Кременчука з результатом 2:37:45.

Серед жінок першою на дистанції фінішувала харків'янка Вероніка Калашникова з результатом 3:04:24. Друге місце посіла Ірина Згурська з міста Яготин з результатом 3:11:22. Третім фінішером стала Анастасія Ясир, яка здолала дистанцію за 3:15:42.

З повними результатами марафону можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що Харківський міжнародний марафон проводиться щорічно, він внесений до Національного реєстру рекордів України як наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників. У 2019 у марафоні взяли участь близько 11 000 спортсменів, представники 18 країн: Німеччини, Кенії, Словаччини, Великої Британії, Нідерландів, Франції, Польщі, Греції, США, Саудівської Аравії, Туреччини, Марокко та ін.

Цього року марафон був запланований на квітень, але перенесений через пандемію коронавірусу. Марафон проходив за новим розкладом і маршрутом два дні поспіль з урахуванням карантинних заходів. Нова траса для учасників всіх забігів проходила по велодоріжці і в Лісопарку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.