Педагогів Київського району привітали з професійним святом
02 жовтня 2020 16:47 Освіта
Педагогів Київського району привітали з професійним святом Прийом працівників освіти Київського району пройшов сьогодні, 2 жовтня, у Харківській міській раді.

Педагогів, які працюють в школах і дитячих садках Київського району, з прийдешнім святом привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Вчителі мають колосальне терпіння. Спасибі вам за теплоту і турботу, якими ви кожен день ділитеся з нашими дітьми. Саме ви закладаєте той фундамент, який робить з наших дітей справжніх людей. Саме ви формуєте майбутнє Харкова і нашої країни. Передаю вам найкращі побажання від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Бажаю вам щастя, здоров'я, миру, посмішок! Будемо і далі разом працювати на благо нашого рідного міста», - сказав Ігор Терехов.

За високий професіоналізм, плідну працю, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління перший віце-мер вручив кращим педагогам Київського району Подяки міського голови та Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради.

З нагоди свята для педагогів виступили харківські артисти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини