Роботодавці підтримали висунення Геннадія Кернеса кандидатом на посаду міського голови
17 вересня 2020 18:30 Суспільство
Роботодавці підтримали висунення Геннадія Кернеса кандидатом на посаду міського голови Об'єднання організацій роботодавців Харківщини підтримало висунення Геннадія Кернеса кандидатом на посаду Харківського міського голови на майбутніх місцевих виборах.

Таке рішення було ухвалене сьогодні, 17 вересня, на розширеному засіданні правління.

На зустрічі учасники зазначили, що позитивна практика укладання тристоронніх договорів є важливим кроком для забезпечення надійної правової основи роботи Харківської міської ради, об'єднань роботодавців та профспілок у питаннях вжиття заходів щодо попередження зростання соціальної напруженості у місті, зміцнення економіки підприємств і територіальної громади Харкова.

На засіданні була створена робоча група з розробки нової територіальної угоди між виконкомом міськради та Харківським обласним об'єднанням організацій роботодавців та профспілок на 2021-2022 роки. До документу як першочергове внесуть злободенне питання врегулювання плати за землю, оскільки зміни у законодавстві призвели до того, що підприємці і промисловці не в змозі на сьогоднішній день здійснювати плату в повному обсязі. Дану угоду роботодавці Харкова планують підписати цього року.

Підбиваючи підсумки зустрічі, роботодавці регіону висловили підтримку нинішньому міському голові Геннадію Кернесу на місцевих виборах.

«Ми для себе визначилися одноголосно, що довіряємо Геннадію Кернесу. Сподіваємося, що з членами його команди можна буде й надалі ефективно взаємодіяти. Ви бачите підвищення рівня життя у нашому місті, колосальний розвиток інфраструктури. Харків дуже змінився за останні роки у кращий бік. І нам би дуже хотілося, аби ця робота була продовжена. Щоб ми жили і працювали в одному з кращих міст України. Щоб робили ще більше для розвитку підприємств і створення нових робочих місць для харків'ян», - резюмував голова об'єднання організацій роботодавців Харківщини Леонід Рубаненко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини