У Києві вшановували харківський спортклуб «Лідер» - чемпіона України з автоспорту
26 грудня 2019 15:46 Спорт
У Києві вшановували харківський спортклуб «Лідер» - чемпіона України з автоспорту Урочиста церемонія нагородження переможців чемпіонатів і Кубків України з автомобільного спорту в командних і в особистих заліках відбулася у Києві.

У заході взяли участь найсильніші автогонщики країни, ветерани автоспорту, організатори змагань.

Харків представляла команда спортивного клубу «Лідер», яка у 2019 році стала п'ятиразовим чемпіоном України з автомобільного спорту (картинг). Гонщики «Лідера» також успішно представляли Україну на міжнародних змаганнях в Італії, Польщі, Австрії, Чехії.

Усього за підсумками сезону було нагороджено близько 300 переможців і призерів у різних дисциплінах і номінаціях.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини