У Харкові збільшується кількість пасажирського транспорту, орієнтованого на людей з інвалідністю
19 грудня 2019 18:17 Інфраструктура
У Харкові збільшується кількість пасажирського транспорту, орієнтованого на людей з інвалідністю Проблему доступності транспортної інфраструктури міста Харкова для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення обговорили сьогодні, 19 грудня, на засіданні Комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Як повідомив заступник директора Департаменту інфраструктури Олександр Куколь, у КП «Харківський метрополітен» створені всі умови для користування підземкою особами з обмеженими фізичними можливостями. Це супровід візочників, адаптація вагонів і пасажирських платформ, встановлення підйомників (на ст. м. «Перемога»). Зараз вивчається можливість обладнати входи до метро звуковими маячками.

Нині у Харкові експлуатується 85 тролейбусів, 68 автобусів і три трамваї з низьким рівнем підлоги для зручності людей з інвалідністю. Всі нові тролейбуси, які купує місто, будуть тільки низькопідлоговими.

Крім того, у місті 74 світлофорних об'єкти обладнані пристроями для виклику, а 226 світлофорних об'єктів - 941 звуковим пристроєм. Щоб незрячі пішоходи не виходили випадково на проїжджу частину, на небезпечних ділянках доріг встановлено близько 24 км напрямних огорож.

Заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, підбиваючи підсумки засідання, зазначила, що ситуація у місті з транспортною інфраструктурою для людей з обмеженими фізичними можливостями стає дійсно кращою.

«Є відчуття, що наші звернення, робота наших експертів, нашого комітету дають реальний результат. З кожним роком у місті стає комфортніше з точки зору його доступності. Всі новобудови у Харкові - з хорошими пандусами, а на інших будівлях, які не були пристосовані приймати людей з інвалідністю, теж знаходяться необхідні технічні рішення. Роботи ще багато, але головне, що ми - на правильному шляху», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини