У міськраді нагородили переможців конкурсу «Молода людина року»
25 вересня 2019 13:47 Місто
У міськраді нагородили переможців конкурсу «Молода людина року» Нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Молода людина року 2019» відбулося сьогодні, 25 вересня, у Харківській міській раді.

Церемонію провів заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

«Дякую вам за плідну роботу в молодіжній сфері. Ви - гордість нашого міста, і, в тому числі, завдяки вам Харків є молодіжною та студентською столицею України. Розвивайте його, за вами - майбутнє! Нових вам успіхів і перемог!» - сказав віце-мер, звертаючись до переможців і лауреатів конкурсу.

Цього року конкурс проводився у десяти номінаціях: «Учні установ загальної середньої освіти», «Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти», «Студенти установ вищої освіти III рівнів акредитації», «Студенти (курсанти) установ вищої освіти III -IV рівнів акредитації», «Наукова діяльність», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Діяльність у сфері виробництва, підприємництва», «Діяльність у невиробничій сфері» і «Громадська діяльність». Вік учасників - від 14 до 35 років.

За результатами міського етапу конкурсу були визначені 10 переможців і 20 лауреатів у кожній з номінацій. За ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса, з 2018 року переможці та лауреати отримають грошові премії в розмірі, відповідно, 5 тис. і 3 тис. грн.

Довідка. Конкурс «Молода людина року» був заснований у 2001 році. За 19 років існування у ньому взяли участь близько 6,5 тис. осіб. Мета конкурсу - підтримка обдарованої і талановитої молоді, її досягнень у різних сферах наукового, виробничого, суспільного і культурного життя.

Друкувати
Останні новини