Геннадій Кернес відкрив ярмарок спорту в парку Горького
14 вересня 2019 14:20 Спорт
Геннадій Кернес відкрив ярмарок спорту в парку Горького VI спортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця» проходить сьогодні, 14 вересня, у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

У церемонії відкриття заходу взяв участь Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Дуже приємно бачити тут так багато любителів спорту, батьків, дітей, бабусь і дідусів. Ви знаєте, що Харків - це спортивне місто, спортивна столиця нашої країни. І ми робимо все для того, щоб спорт у Харкові розвивався по максимуму, а здоровий спосіб життя виховувався з малих років. Здоров'я всім, перемог і хороших спортивних результатів!» - зазначив Геннадій Кернес.

Для проведення ярмарку територію парку розділили на три функціональні зони. На центральній алеї розмістилися близько 60 спортивних організацій, федерацій та клубів. На спортмайданчиках парку проводяться турніри та показові виступи з баскетболу, пляжного волейболу, гандболу, волейболу, настільного тенісу, міні-футболу тощо. У зоні бойових єдиноборств проходить презентація понад 40 спортивних організацій.

Телеведучий і лідер спортивного руху «JuniorZ» Олександр Педан провів на сцені зарядку для всіх учасників свята. 

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, заявки на участь у ярмарку подали 110 спортивних організацій, федерацій та клубів. Вони проводять майстер-класи та показові виступи. Також працює зона віртуальної реальності, де можна пограти в різні види спорту. Для дітей організовані інтерактивні квести.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини