Геннадій Кернес і «Dell Technologies» підписали меморандум про співпрацю
13 вересня 2019 13:51 Міжнародне співробітництво
Геннадій Кернес і «Dell Technologies» підписали меморандум про співпрацю Харківський міський голова Геннадій Кернес, генеральний менеджер «Dell Technologies» у Північній та Східній Європі Софі Роннертц і генеральний менеджер «Dell Technologies» в Україні Ірина Волк сьогодні, 13 вересня, підписали меморандум про співпрацю в рамках реалізації проекту «Розумне місто».

Сторони домовилися спільно працювати над цифровою та IТ-трансформацією інфраструктури міста Харкова, яка, зокрема, буде  спрямована на:

- аналіз даних систем відеоспостереження в реальному часі (захист периметра об'єктів, поведінка натовпу, моніторинг персональної поведінки та ін.);
- інтелектуальне управління бригадами «швидкої допомоги», дронами, натільними камерами поліцейських тощо;
- цифрову та електронну безпеку об'єктів і систем;
- забезпечення зв'язку в реальному часі з громадянами та впровадження системи інформування жителів міста.

Після підписання меморандуму Геннадій Кернес зазначив, що президент Володимир Зеленський обіцяв зробити Україну «державою в смартфоні», і в зв'язку з цим Харків чудово розуміє, в якому напрямку рухатися далі.

«Ми бачимо, як концепція «розумного міста» реалізована в Дубаї, Барселоні, Нью-Йорку, і наша мета - побудувати це тут. Для нас велика честь, що «Dell» буде нашим партнером. Ми вже заручилися підтримкою справжніх авторитетів у цій галузі - «Hewlett Packard», «Cisco», «Huawei» та інших гігантів. Думаю, з такими партнерами і з вашою допомогою Харків зможе швидко стати «розумним містом». Дехто наводить як приклад Київ, Львів, але наші позиції сильніші, інші міста відстають від нас у напрямку цифровізації», - підкреслив Геннадій Кернес.

Софі Роннертц погодилася з тим, що Харків у цьому напрямку пішов далеко вперед з точки зору бачення, як має бути влаштоване «розумне місто», а також розуміння технологій і інновацій, які допоможуть місту стати ще більш «розумним».

Довідка. Корпорація «Dell Technologies» надає комплексні інноваційні рішення в IT-сфері та обслуговує замовників у 180 країнах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини