Харків отримав європейську нагороду за проект Регіонального центру послуг
05 вересня 2019 17:49 Міжнародне співробітництво
Харків отримав європейську нагороду за проект Регіонального центру послуг Харківська міська рада стала переможцем у Міжнародному будівельному конкурсі «European Award 2018» і отримала головний приз у категорії «Громадські установи» за реконструкцію Регіонального центру послуг.

Нагородження відбулося сьогодні, 5 вересня, у Королівському замку у Варшаві (Польща). Золоту статуетку від голови конкурсу, президента Товариства охорони національної матеріальної спадщини Польщі Романа Пікулі отримали перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська. Також харківській делегації вручили спеціальний приз від Польсько-української торгово-промислової палати.

Загалом від України на конкурс було запропоновано понад 70 об'єктів, але до фіналу дійшли п'ять, в тому числі і проект Регіонального центру послуг.

Нагадаємо, що при будівництві центру були застосовані унікальні інженерні рішення, зокрема, реалізована концепція «прозорості».

Площа Регіонального центру послуг становить 6 тис. кв. м, де розміщено 320 робочих місць, обладнана дитяча ігрова зона, а також система електронної черги. Щодня центр відвідують близько 2,5 тис. осіб, які можуть отримати там близько 400 адміністративних і соціальних послуг.

Довідка. «European Award» є міжнародним будівельним конкурсом і одним із найбільших заходів у Європі. Проводиться вже 23 роки. Головна ідея конкурсу - популяризація на європейському ринку кращих практик будівництва та модернізації об'єктів інфраструктури, громадських, комерційних і житлових будівель, пам'ятників культури та історії. Конкурс відкритий для інвесторів, архітекторів і будівельних компаній, які зацікавлені в тому, щоб показати свої досягнення на міжнародному ринку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини