Геннадій Кернес привітав студентів університету Бекетова
01 вересня 2019 19:22 Місто
Геннадій Кернес привітав студентів університету Бекетова Посвячення пройшли понад 2 тис. першокурсників вишу.

1 вересня міський голова Геннадій Кернес взяв участь в урочистостях, присвячених початку навчального року, в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова. Посвячення в студенти пройшли понад 2 тис. першокурсників. Загалом у виші навчаються і проходять наукову практику більше 12 тис. осіб.

«За останні роки університет імені Бекетова став життєво важливою складовою міського господарства і нашим надійним партнером. Ви не просто кузня кадрів: тут здійснюється повний цикл підготовки і перепідготовки фахівців, розробляються глобальні проекти для Харкова, експертизи та проектні оцінки для таких важливих галузей, як водопостачання, дорожнє господарство, енергозбереження. Науковий підхід, фундамент для адміністративних рішень - це ваш внесок у розвиток Харкова, і його важко переоцінити», - сказав Геннадій Кернес, вітаючи студентів, їхніх батьків та викладачів.

Він зазначив, що ректор університету Володимир Бабаєв і почесний ректор Леонід Шутенко з їхнім досвідом роботи і в структурах влади, і на чолі вишу, як ніхто розуміють важливість такого симбіозу і його перспективи. Вони обидва - почесні громадяни Харкова, члени виконкому, і їхній авторитет при прийнятті рішень дуже важливий.

«Напередодні Дня знань Харків оживає, наповнюється живою, молодою кров'ю і стає тим, ким він є, - містом студентів. У нашій роботі ми звіряємося з вашим стилем життя. Ви більше за всіх обживаєте міське середовище. Парки, стадіони - ви перші їх тестуєте, даєте нам зворотний зв'язок. На вас, як на майбутнє, ми орієнтуємося в розвитку міста. Бажаю вам налаштуватися на цікаве навчання і спілкування, реалізацію ваших планів», - сказав Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини