Починається конкурс проектів на Громадський бюджет-2020
28 серпня 2019 11:15 Суспільство
Починається конкурс проектів на Громадський бюджет-2020 Набір проектів на Громадський бюджет міста Харкова 2020 року стартує 1 вересня.

Як повідомили у комунальній установі «Офіс реформ», згідно з рішенням робочої групи, цього року була введена низка інновацій у процесах подачі і голосування за проекти.

Так, прийом ініціатив жителів міста для реалізації у рамках Громадського бюджету проходитиме з 1 по 30 вересня, експертиза проектів - з 1 по 31 жовтня, голосування за проекти - з 1 по 30 листопада, визначення проектів-переможців - до 10 грудня. Реалізація проектів запланована на 2020 рік.

Як зазначили в «Офісі реформ», на конкурс можна подавати проекти, спрямовані на:
1) підвищення енергоефективності об'єктів комунальної власності;
2) популяризацію і розвиток культури поводження з відходами, інші екологічні ініціативи;
3) розвиток молодіжної, дитячої та спортивної інфраструктури міста;
4) цифрову трансформацію Харкова і підвищення цифрової грамотності населення;
5) популяризацію здорового способу життя і боротьбу з наркозалежністю;
6) розвиток транспортної інфраструктури міста;
7) проведення фестивалів креативних іміджевих напрямків сучасного мистецтва, культури, розвиток туризму;
8) стартапи.

Загальний обсяг Громадського бюджету-2020 запланований у сумі 50 млн грн, при цьому мінімальний обсяг фінансування проекту становить 50 тис. грн, максимальний - 1,5 млн грн.

Мінімальна кількість голосів підтримки, які необхідно набрати ініціативі для внесення до переліку проектів, з яких визначаються переможці, - 300.

Додатково були скасовані окремі рейтинги для проектів фізичних осіб і громадських організацій, а також передбачена можливість голосування для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстрували своє місце проживання на території Харкова.

Кожен харків'янин і громадська організація міста Харкова може подати свою ініціативу для реалізації у 2020 році, заповнивши форму проекту на інтернет-платформі «Портал харків'янина», або подати проект особисто за адресою: пл. Конституції, 7, 5-й поверх, каб. 90 (приймальня Департаменту бюджету і фінансів).

Нагадаємо, що в рамках Громадського бюджету міста Харкова в 2019 році були відібрані 80 проектів, які передані для реалізації виконавчими органами Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини