Свято «Дні бразильської культури в Харкові» проводиться сьогодні, 4 серпня, у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.
У відкритті заходу взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії в Україні Освальдо Біато та почесний консул Бразилії в Харкові Сергій Куцевляк.
«Сподіваюся, що знайомство з нашою культурою дасть вам найкраще уявлення про мою країну, - зазначив Освальдо Біато, звертаючись до харків'ян. - У бразильців і українців є багато спільного - відкритість, гостинність, багата кухня і прекрасна природа. Протягом останніх 120 років українські іммігранти допомагали будувати нашу країну, і ми пишаємося цим. Однак потрібно дивитися і в майбутнє. Бразилія готова запропонувати харківському бізнесу багато цікавих напрямків для співпраці, наприклад, у медицині, освіті, промисловості, сільському господарстві. Радий, що Харків виступив з ініціативою у найближчий місяць відправити торгову місію до Бразилії, а саме в штат Парана, який відомий високим рівнем економічного розвитку. Ми готові підтримати будь-які ініціативи, спрямовані на зміцнення нашої співпраці».
Ігор Терехов підкреслив, що Дні бразильської культури проводяться в Харкові вперше, але саме це свято стане першим кроком для подальшого масштабного співробітництва.
«Сьогодні ми даємо потужний імпульс для розвитку наших взаємин. Незабаром харківська бізнес-делегація відвідає Бразилію, і я впевнений, що це буде крок вперед, що будуть укладені нові контракти. Ми розуміємо, що потрібно зміцнювати наші економічні відносини, треба знаходити нові ринки збуту, щоб піднімати економіку міста та України», - зазначив Ігор Терехов.
Сьогодні під час свята харків'яни і гості міста можуть ближче познайомитися з культурою далекої країни, з її національним бойовим мистецтвом капоейрою, а також із бразильським джіу-джитсу.
На святі виступають виконавці національних бразильських танців і пісень, організована тематична фотовиставка «Амазонія», вікторина з призами, а ввечері заплановані покази мультфільму «Ріо» та фільму «Пеле».
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум























