Геннадій Кернес відвідав районні свята до Дня молоді
29 червня 2019 21:29 Місто
Геннадій Кернес відвідав районні свята до Дня молоді Міський голова Геннадій Кернес разом із депутатом Харківської обласної ради Олександром Ткаченком сьогодні, 29 червня, привітав жителів Новобаварського району з Днем молоді.

Свято пройшло в парку ім. Сафарова, який був відкритий після реконструкції. Там були встановлені дитячі та спортивні майданчики, лавки, проведене освітлення.

Виступаючи перед харків'янами, Геннадій Кернес повідомив, що реконструкція парку була проведена виключно за кошти міського бюджету.

«Тут розпускаються чутки, що ремонт був проведений за гроші Олександра Фельдмана. Це все брехня, бо реконструювався парк із бюджету міста. Ви повинні це знати», - зазначив міський голова.

Ще одне свято відбулося у Ленпарку, на вул. Волонтерській, 50, де також зібралися місцеві жителі.

«Харків - це місто молоді і студентів. Середній вік харків'янина - всього 35 років. Звичайно ж, майбутнє - за молоддю, яка живе у прекрасний час, коли у активних та амбітних молодих людей з'являються нові можливості. Не втрачайте свої шанси, і все у вас вийде!» - сказав Геннадій Кернес.

Також він повідомив, що цього року міська влада планує провести у Ленпарку нове освітлення та прокласти нові пішохідні доріжки.

Друкувати
Останні новини