Геннадій Кернес зустрівся з жителями селища Жуковського
25 червня 2019 21:13 Місто
Геннадій Кернес зустрівся з жителями селища Жуковського Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Олександр Грановський сьогодні, 25 червня, провели зустріч із жителями селища Жуковського.

«Зараз на вулиці літо, і в цей час ми зазвичай проводимо всі основні ремонтні роботи. Але ми їх плануємо заздалегідь. А у вас, напевно, є невідкладні питання, які накопичилися за довгі роки і на які раніше ніхто не звертав уваги. У міру можливостей ми постараємося їх вирішити або найближчим часом, або трохи пізніше, в залежності від того, наскільки це складні проблеми», - зазначив Геннадій Кернес на початку зустрічі.

Харків'яни звернулися з проханнями допомогти у вирішенні низки питань, які стосувалися, в основному, житлово-комунального господарства та благоустрою території. Зокрема, профільні департаменти і комунальні підприємства займуться ремонтом під'їздів, наприклад, на вул. Поздовжній, 1, 1-а, 1-б, 3-б, вул. Академіка Проскури, 3, 5-д, вул. Астрономічній, 17, 25, 27, 35-в тощо, ремонтом покрівлі, інженерних комунікацій.

На прохання жителів селища Жуковського Геннадій Кернес також доручив встановити за конкретними адресами нові дитячі майданчики, спиляти сухі дерева, відремонтувати проблемні дороги.

Всі, хто потребував пільгового встановлення та повірки лічильників гарячої і холодної води, отримали консультації фахівців.

Багато харків'ян висловили прохання продовжити можливість пільгового проїзду в громадському пасажирському транспорті.

«Я дуже добре знаю потреби і можливості наших пенсіонерів, ветеранів війни та праці, інших категорій пільговиків. Тому проїзд буде пільговим, поки я є міським головою. Це моя принципова позиція», - підкреслив Геннадій Кернес.

Друкувати
Останні новини