У Київському районі відбувся прийом переможців олімпіад і конкурсів
24 червня 2019 13:45 Освіта
У Київському районі відбувся прийом переможців олімпіад і конкурсів Щорічна зустріч голови Адміністрації Київського району Неллі Казанжиєвої з переможцями всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів пройшла 21 червня у Харківській загальноосвітній школі №5.

На прийом були запрошені переможці всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та фінальних етапів всеукраїнських турнірів, всього - 27 школярів, а також їхні наставники і батьки.

Зазначимо, що в 2018/2019 навчальному році учні закладів середньої освіти Київського району завоювали три перших місця у всеукраїнських учнівських олімпіадах - з економіки, російської мови та літератури, трудового навчання і третє місце - на олімпіаді з екології.

Шість призових місць були здобуті у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 25 учнів представляли Київський район і Харків на фінальних етапах всеукраїнських учнівських турнірів, 20 з них стали переможцями в турнірах юних економістів, фізиків, біологів, географів, винахідників і раціоналізаторів.

Переможцям вручили подяки та подарунки, а їхнім батькам - листи подяки.

Друкувати
Останні новини