Геннадій Кернес зустрівся з жителями Олексіївки
21 червня 2019 21:48 Місто
Геннадій Кернес зустрівся з жителями Олексіївки Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Валерій Писаренко сьогодні, 21 червня, провели зустріч із мешканцями низки будинків в районі пр. Перемоги, 66-68.

Більшість проблем, про які розповіли харків'яни, стосувалися житлово-комунального господарства та благоустрою території.

Міський голова доручив профільним департаментам та комунальним підприємствам вирішити проблеми, пов'язані з ремонтом під'їздів, водопроводу і теплових мереж. Зокрема, будуть відремонтовані теплові комунікації на пр. Перемоги, 66д, відкачають воду в підвалі будинку по пр. Людвіга Свободи, 50а, а наступного року відремонтують 12 під'їздів по пр. Перемоги, 70. Крім того, за зверненнями жителів будуть висаджені дерева на вул. Архітекторів, 26 і проведене освітлення на алеї в районі зупинки пасажирського транспорту «Сонячна». Також Геннадій Кернес доручив розглянути можливість встановлення світлофора біля супермаркету «Рост» і реконструювати стадіони в школах №148 і 159.

На питання харків'ян про проблеми з теплозабезпеченням Геннадій Кернес пояснив, що не все залежить від міської влади.

«Олексіївка, в основному, живиться від ТЕЦ-5. Але це підприємство приватне, і ми не можемо на нього впливати. Якби воно було в державній або комунальній власності, то питання б вирішилося швидко. Але власники ТЕЦ-5 поводяться так, як хочуть, і ми не можемо на них вплинути, хоча намагаємося це робити постійно», - зазначив Геннадій Кернес.

Також під час зустрічі з жителями Олексіївки міський голова доручив оформити матеріальну допомогу харків'янам, які потребують дорогого лікування.

Друкувати
Останні новини