Молочна фабрика-кухня планує почати випуск нових напоїв та сирків
12 червня 2019 17:30 Місто
Молочна фабрика-кухня планує почати випуск нових напоїв та сирків КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» до кінця 2019 року розширить асортимент своєї продукції.

Про це повідомили сьогодні, 12 червня, під час виїзного засідання постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради.

Так, з вересня підприємство планує розпочати випуск води для дітей «Дочки-Синочки», напої з сироватки, а саме: «Сироватку молочну», «Сироватку зі смаком ванілі», «Сироватку зі смаком малини і чорниці», а також «Вироби сирні» для дітей від 12 місяців до двох років. Таким чином, асортимент фабрики-кухні налічуватиме 33 найменування продукції.

Під час відвідування підприємства депутати ознайомилися з діяльністю фабрики-кухні.

«На двох виробничих майданчиках працюють 224 людини, нашу продукцію щодня отримують тисячі дітей у Харкові та області. Для цього ми використовуємо 12 ізотермічних автомобілів», - розповіла заступник директора з якості безпеки, начальник виробничої лабораторії Людмила Лобойко.

З огляду на важливість діяльності фабрики-кухні, Харківська міськрада в 2019 році виділила підприємству 10,6 млн грн. За рахунок цих коштів планується придбання автомобілів-шасі та автомобільно-молочної цистерни для перевезення молока, обладнання для охолодження продукції дитячого харчування тощо.

«Депутати вкотре переконалися, що підприємство тримає високу планку унікальності. Воно є зразковим і випускає безпечну та якісну продукцію для дітей грудного та раннього віку. Ми бачимо, наскільки ретельний тут підхід до виробництва якісного продукту. Депутатський корпус і надалі має намір підтримувати підприємство. До речі, цього року фабрика-кухня відзначатиме свій 20-річний ювілей», - повідомив секретар Харківської міської ради Олександр Новак.

Зазначимо, що кожна структурна одиниця фабрики-кухні має у своєму розпорядженні власну лабораторію, яка щодня контролює якість і безпеку продуктів харчування.

«До 1999 року на попередніх молочних кухнях виготовлялося чотири-шість найменувань готової продукції. А сьогодні у нас - 29 найменувань. Починаючи з листопада 1999 року, фабрика-кухня весь час знаходиться в стадії модернізації матеріально-технічної бази, оскільки найважливіше питання для нас - це безпека харчування. Вся наша продукція натуральна і не має аналогів», - додав директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.


Друкувати
Останні новини