Геннадій Кернес нагородив переможців конкурсу студентських проектів
12 червня 2019 16:15 Освіта
Геннадій Кернес нагородив переможців конкурсу студентських проектів Урочистий прийом переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив» пройшов сьогодні, 12 червня, в Харківській міськраді.

Учасниками зустрічі з міським головою Геннадієм Кернесом стали автори 50 проектів-переможців (10 перших місць, 20 - других, 20 - третіх), а саме: 87 студентів з 18 вищих навчальних закладів Харкова. Всього ж у конкурсі взяли участь 1240 студентів.

«Дякую всім за участь і бажання зробити Харків ще більш комфортним для життя містом. Кожен проект, який став предметом розгляду конкурсної комісії і вийшов у фінал, заслуговує найпильнішої уваги. А наше завдання - дати вам можливість реалізувати ці проекти, щоб вони були не просто написані на папері, а втілювалися в життя. Упевнений, що разом ми зможемо досягти результату. Дякую за вашу творчість, натхнення і за те, що, обравши професію, ви вже зараз шукаєте себе на цьому поприщі. Також я дякую керівникам вищих навчальних закладів, які підтримують студентські ініціативи і допомагають в їх реалізації», - зазначив Геннадій Кернес.

Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: «Рідному Харкову - сталий розвиток», «Розумному місту - креативну молодь», «Харків - місто відкрите, творче, толерантне» та «Харків - територія успішної кар'єри». Автори проектів-переможців звернули увагу на питання, спрямовані на раціональне використання міського простору, розвиток муніципальної та туристичної інфраструктури, благоустрій та озеленення міської території. Конкурсанти представили результати досліджень у сфері енергетики та охорони здоров'я, інформаційних технологій і краєзнавства, розробки нових продуктів харчування і лікарських препаратів. Також студенти представили своє бачення умов для професійного розвитку молоді, побудови успішної кар'єри, створення власного бізнесу, впровадження у життя міста інноваційних технологій.

Автори проектів, які посіли перші місця, отримали грошові премії в розмірі 25 тис. грн, другі місця - 20 тис. грн, треті - 15 тис. грн.

Міський конкурс студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив» пройшов за ініціативою Геннадія Кернеса вже вчетверте.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини