Харків відвідала делегація військових аташе
12 червня 2019 14:01 Місто
Харків відвідала делегація військових аташе Делегація Київської асоціації військових аташе 10-11 червня відвідала Харків, щоб ознайомитися з роботою підприємств і вишів аерокосмічної галузі.

До складу делегації увійшли представники військових відомств Азербайджану, Алжиру, Болгарії, В'єтнаму, Греції, Італії, Китаю, Південної Кореї, Латвії, Литви, Пакистану, Польщі, Румунії, Словаччини, США, Японії, а також представництва НАТО в Україні та представники Міністерства оборони України.

В ході візиту гості зустрілися з першим заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим.

«У циклі виробництва аерокосмічної техніки задіяні десятки харківських підприємств: «Комунар», машинобудівний завод «ФЕД», «Авіаконтроль», «Хартрон» та інші. Важливим фактом є те, що керівник «ФЕД» Віктор Попов очолює всеукраїнську організацію «Укравіапром» та аерокосмічний кластер «Мехатроніка». Метою створення і функціонування кластера є вдосконалення процесів підготовки висококваліфікованих кадрів для підприємств аерокосмічної галузі, виконання науково-дослідних розробок, покликаних вирішувати актуальні проблеми цих підприємств», - зазначив Ігор Терехов.

У свою чергу віце-президент Київської асоціації військових аташе, аташе з питань оборони Італії Рікардо Крістоні високо оцінив потенціал харківської аерокосмічної промисловості.

«У вас у місті поєднуються традиції і необхідність приймати всі виклики сучасності. У Харкові працюють унікальні підприємства, які створюють йому імідж «смарт сіті». Тут відкриваються нові авіарейси в європейські міста, і це теж підтверджує міжнародні наміри Харкова. Дуже важливо, що муніципалітет діє в цьому напрямку в настільки важкий для країни час. Ми прекрасно знаємо, що відбувається на Сході України, і про те навантаження, яке у зв'язку з цим лягає на Харків та інші міста», - зазначив Рікардо Крістоні.

В рамках візиту делегація Київської асоціації військових аташе також відвідала машинобудівний завод «ФЕД», де пройшла конференція «Харків авіаційний», та Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.


Друкувати
Останні новини