Харківська делегація взяла участь в архітектурному форумі в Баку
11 червня 2019 14:46 Міжнародне співробітництво
Харківська делегація взяла участь в архітектурному форумі в Баку Делегація Харківської міської ради взяла участь у Міжнародному архітектурному форумі, який 7-11 червня проходив у місті Баку (Азербайджан).

Тема форуму: «Масовий туризм в історичних містах».

В рамках заходу були проведені двосторонні і багатосторонні зустрічі з представниками робочих програм і комісій Міжнародної спілки архітекторів, позачергова Генеральна асамблея, засідання Ради Міжнародної спілки архітекторів, а також церемонія нагородження Четвертою Бакинською міжнародною премією архітектури.

Основна мета форуму - вивчення напрямків стрімкого розвитку туризму, аналіз існуючої і потенційної суспільної політики для збереження культурної спадщини, розгляд сьогоднішньої архітектури як спадщини майбутнього, підготовка списку зразків сучасної архітектури для статусу всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, відповідних правил зі сталого туризму, а також мережі історичних міст, що впливають на масовий туризм.

Захід проводиться за участю Міжнародного союзу архітекторів за підтримки Міністерства культури і Спілки архітекторів Азербайджану. Крім харківської делегації у форумі також взяли участь українські делегації з Києва і Дніпра.

Теги:
Друкувати
Останні новини