Визначився переможець «Битви корпорацій»
10 червня 2019 15:33 Спорт
Визначився переможець «Битви корпорацій» Десятий, завершальний, етап спортивного корпоративного турніру «Битва корпорацій» пройшов 8 червня на волейбольних майданчиках Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького.

У змаганнях взяли участь 20 команд. У підсумку, команда «Zotti» у фіналі в двох партіях переграла команду «Метрополітен», а в матчі за «бронзу» команда «Алло» виявилася сильнішою за «Ciklum» - 2:0.

По завершенню волейбольних ігор організатори підбили підсумки «Битви корпорацій» 2018/2019 спортивного року.

Володарем Весняного кубка стала команда «Whitebox», яка також виграла Осінній кубок і, таким чином, стала абсолютним переможцем турніру.

Далі в підсумковій таблиці сезону розташувалися команди «Adidas», «Харківські теплові мережі», «Ciklum», «Турбоатом» та «Zotti».

Зазначимо, що «Битва корпорацій» складається з двох кубків з п'яти видів спорту. В Осінньому кубку пройшли ігри зі спортивного покеру, міні-футболу, стрітболу, настільного тенісу та інтелектуальної гри «Mad Head». У Весняному кубку команди змагалися в боулінгу, бадмінтоні, стрільбі з лука, легкій атлетиці та пляжному волейболі. У цьому сезоні взяли участь 25 команд.