У харківських школах пройшов пілотний проект з попередження наркоманії
14 травня 2019 18:12 Місто
У харківських школах пройшов пілотний проект з попередження наркоманії Засідання відкритої координаційної ради з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії пройшло сьогодні, 14 травня, в Харківській міській раді.

Підбиваючи підсумки роботи міської влади в цьому напрямку, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан нагадала, що за минулий рік у Харкові були проведені численні акції з деактивації інтернет-адрес на будівлях і житлових будинках, відбулися тематичні круглі столи та наради, була створена профільна координаційна рада.

«Завдання нашої ради - скоординувати роботу громадських організацій, волонтерських груп і просто активних громадян, які готові протистояти поширенню наркотиків у місті Харкові. Ми знаємо про рекламні написи на стінах, про «закладки», а також про те, що це явище вже впритул підібралося до шкіл. Тому нам необхідно вести масову роз'яснювальну роботу, прибирати з вулиць інформацію про можливості придбання наркотичних засобів, активно працювати в цьому напрямку з правоохоронними органами. Ми сподіваємося, що до нас приєднається багато харків'ян, щоб це була ефективна робота всієї територіальної громади. Масштаби проблеми настільки великі, що впоратися з нею ми зможемо тільки разом», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Під час засідання представник однієї з громадських організацій Олександр Переверзєв розповів про пілотний проект з профілактики негативних явищ серед підлітків. Проект був реалізований у 18 школах Індустріального району. В його рамках усі учні 7-9 класів, їхні батьки та всі вчителі прослухали тематичні лекції та взяли участь у тренінгах. Програма отримала багато позитивних відгуків, і тепер розглядається можливість поширити її на інші райони міста, а також на літні пришкільні табори.

Під час засідання було зазначено, що зусилля членів координаційної ради в 2019 році будуть спрямовані на подальшу боротьбу з рекламою інтернет-ресурсів на будівлях і будинках, профілактичну роботу серед підлітків і молоді, на надання психологічної допомоги наркозалежним, очищення вулиць від використаних шприців, ефективну взаємодію з правоохоронними органами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини