На Салтівці відкрили майданчик для дресирування собак
11 травня 2019 17:46 Суспільство
На Салтівці відкрили майданчик для дресирування собак Урочисте відкриття майданчика для вигулу собак «Собачий рай» пройшло сьогодні, 11 травня, в районі будинку №38 по вулиці Академіка Барабашова.

Майданчик у цьому місці з'явився завдяки ініціативі дітей з Дитячого парламенту при громадській організації «Соціальна служба допомоги» в рамках міжнародної програми DARE, яка фінансується благодійним фондом «Caritas» (Австрія).

Дитячий парламент почав роботу над цим проектом рік тому. Діти провели анкетування місцевих жителів, результати якого показали, що 37% з них тримають вдома собак, і ще більша кількість людей відчуває незручності через відсутність спеціалізованого місця для вигулу тварин. Щоб зібрати гроші на проект, діти проводили благодійні акції. Оскільки зібрані кошти не покривали всіх витрат, Дитячий парламент звернувся до Адміністрації Київського району міста. У підсумку, за сприяння КП «Центр поводження з тваринами» майданчик був встановлений.

Сьогодні директор центру Юлія Шаповалова повідомила, що це вже сороковий майданчик для вигулу собак у місті, але перший, ініціаторами встановлення якого були діти.

«Ми не могли не відреагувати на таку ініціативу. Сподіваюся, це не останній майданчик. Він може стати прикладом для інших громадських або дитячих організацій, куди можна спрямувати свої зусилля. Ми хочемо, щоб на цьому майданчику діти проводили якомога більше часу - в русі, в грі, в спілкуванні з тваринами. А ми будемо приїжджати сюди і проводити різні лекції, надавати консультації», - зазначила Юлія Шаповалова.

Кінолог КП «Центр поводження з тваринами» Петро Полященко розповів, що новий майданчик буде дуже корисним для власників собак.

«Сюди можна прийти, закрити за собою двері и знати, що собака нікуди не втече, не потрапить під машину. Наявність спеціалізованого місця для вигулу та дресирування значно зменшує напруженість між місцевими жителями, коли на одній доріжці під час прогулянки зустрічаються власники собак і мами з дітьми, пішоходи, велосипедисти. Тепер вони гулятимуть у різних місцях», - зазначив Петро Полященко.

Сьогодні фахівці центру показали дітям, як правильно поводитися з собаками, дали ветеринарні поради всім бажаючим, провели майстер-класи з плетіння іграшок для тварин. Також були організовані розіграш призів, виступ творчих колективів. 

Друкувати
Останні новини