Міжнародний турнір для тенісистів-візочників зібрав спортсменів з 11 країн
10 травня 2019 13:05 Спорт
Міжнародний турнір для тенісистів-візочників зібрав спортсменів з 11 країн Відкриття Міжнародного професійного тенісного турніру «Kharkiv Open» для тенісистів-візочників відбулося сьогодні, 10 травня, в ТК «Спорт & Корт».

У змаганнях беруть участь 24 професійних спортсмени з 11 країн: України, Польщі, Туреччини, Греції, Латвії, Фінляндії, Чехії, Нідерландів, Словаччини, Іспанії, Білорусі.

Під час церемонії відкриття турніру до тенісистів звернувся перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Приємно, що щороку кількість учасників «Kharkiv Open» зростає. Я не з чуток знаю, якою наполегливою працею досягаються ті результати, які ви тут показуєте. Я схиляюся перед вами за вашу титанічну працю і мужність, яку ви демонструєте і на кортах, і в повсякденному житті. Організатори дуже старалися, і я впевнений, що турнір пройде на найвищому рівні», - зазначив Ігор Терехов.

В організації цього тенісного турніру традиційно бере участь громадська організація інвалідів «Креавіта». Її віце-президент Олена Шингарьова повідомила, що харківські змагання завойовують все більше симпатії серед тенісистів-візочників.

«Щомісяця у світі проходить 40 таких турнірів, і гравці самі вибирають, в яких брати участь. Тому ми намагаємося зробити так, щоб наші змагання були популярними. І значить, ми робимо все правильно, якщо кожного року до нас приїжджає все більше гравців. Важливо також те, що в Харкові забезпечені європейські стандарти проведення турніру, включаючи суддівство. Вся логістика для спортсменів на візках повністю продумана, надається доступний готель і транспорт. Ми вже заробили певну репутацію і дуже нею дорожимо», - зазначила Олена Шингарьова.

Наприкінці церемонії відкриття усім учасникам турніру були вручені пам'ятні подарунки від українського виробника спортивного одягу.

Турнір проходитиме до 12 травня, час ігор - з 10:00 до 20:00.

«Kharkiv Open» проводиться під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Довідка. Турнір «Kharkiv Open» - це міжнародний професійний турнір для тенісистів на інвалідних візках, який проводиться у Харкові з 2014 року. Він офіційно входить до плану тенісних турнірів International Tennis Federation і проходить як частина світової професійної серії «UNIQLO Wheelchair Tennis Tour».

Теніс на інвалідних візках входить до програми Паралімпійських ігор. Правила такого тенісу практично нічим не відрізняються від звичайних, принциповим є тільки право тенісиста-візочника продовжувати розіграш після другого відскоку м'яча від поверхні корту.

Друкувати
Останні новини