У районах міста пройшов конкурс на кращого роботодавця з охорони праці
24 квітня 2019 17:56 Суспільство
У районах міста пройшов конкурс на кращого роботодавця з охорони праці Конкурс на звання «Кращого роботодавця року з питань охорони праці» пройшов в Індустріальному районі напередодні Всесвітнього дня охорони праці.

На підприємствах району спільно з представниками профспілок були проведені комплексні обстеження і цільові перевірки стану промислової безпеки та охорони праці, за результатами яких необхідно було усунути виявлені порушення, оновити тематичні куточки і стенди.

У конкурсі взяли участь 11 підприємств району. За результатами наданих матеріалів конкурсна комісія визначила кращі підприємства:

- серед підприємств з працівниками понад 1000 осіб - ПрАТ «Харківський плитковий завод» (виробництво керамічної плитки);
- серед підприємств з працівниками від 100 до 1000 осіб - ТОВ «Іпріс Профіль» (виробництво будівельних металевих конструкцій і частин до них);
- серед підприємств з працівниками до 100 осіб - ТОВ «Малтюроп Юкрейн» (виробництво солоду).

Нагородження переможців відбулося сьогодні, 24 квітня. Їх привітала голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна.

Також сьогодні в Адміністрації Московського району пройшла нарада, присвячена Дню охорони праці, на якій були підбиті підсумки огляду-конкурсу «Краще підприємство (установа, організація) з організації безпечного ведення робіт».

Подяками голови райадміністрації були відзначені трудові колективи:

- ТОВ «Магнетік»;
- Харківського регіонального центру професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування;
- Міського шкірно-венерологічного диспансеру №2;
- Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №366;
- Харківської загальноосвітньої школи №84.

Друкувати
Останні новини