Павло Клімкін вручив сертифікати слухачам Школи молодого дипломата
19 квітня 2019 18:04 Міжнародне співробітництво
Павло Клімкін вручив сертифікати слухачам Школи молодого дипломата Зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з учасниками проекту «Школа молодого дипломата 2.0» пройшла сьогодні, 19 квітня, в Харківській міській раді.

У заході також взяли участь представники Міністерства закордонних справ України, дипломатичного корпусу міста Харкова, вишів, Молодіжної ради при міському голові та міськради.

Заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська нагадала, що проект розрахований, в основному, на студентів 1-4 курсів профільних спеціальностей, які планують пов'язати свою майбутню професійну діяльність з міжнародною сферою. У програму навчання увійшли теоретичні та практичні заняття, присвячені історії дипломатії, дипломатичного протоколу та етикету, а також інтерактивні заняття - дебати, моделювання різних ситуацій. З більш ніж 300 претендентів на участь у проекті було відібрано 25 осіб. Випускники школи отримають можливість для подальшого працевлаштування в органах місцевого самоврядування, міжнародних організаціях, установах дипломатичної служби. Після закінчення школи кращі з них пройдуть стажування в Департаменті міжнародного співробітництва Харківської міськради, а також залучатимуться до проведення міських заходів з міжнародним статусом.

Павло Клімкін подякував міській владі за те, що організувала такий проект, і звернувся до його учасників.

«Це дуже гарне і корисне починання. Бути дипломатом - це в кілька разів складніше, ніж ви уявляєте, але, думаю, що в підсумку ви не пошкодуєте. Сподіваюся, що ця школа була для вас особливою, і ви не вважаєте, що змарнували час. Міжнародні відносини - це складна, але дуже цікава сфера діяльності, де буде багато викликів і нестандартних завдань. І я вам дякую за те, що вам це цікаво», - зазначив міністр.

Слухачі Школи молодого дипломата поставили Павлу Климкіну багато питань про його власний дипломатичний шлях і досвід, про особливості прийому на роботу в дипслужбі, про міжнародні перспективи України.

Наприкінці зустрічі міністр закордонних справ вручив випускникам проекту «Школа молодого дипломата 2.0» відповідні сертифікати.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини